AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRLÜĞÜ MODELLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİNE KATKI SAĞLIYOR


Aydın Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Uygulamakta Olduğu “Çağrı Merkezi Operatörlüğü Modellerinin Geliştirilmesi” Projesi İçin İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi Makamında Ziyaret Edildi.

Türkiye’de Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Hibe Programı kapsamında, Aydın Valiliği AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi’nin teknik desteğiyle sunulan ve Avrupa Birliği, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Yapısal Fonlarınca (IPA) desteklenmeye hak kazanan “Çağrı Merkezi Operatörlüğü Modellerinin Geliştirilmesi” projesi için Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi’yi Win Bilgi İletişim Hizmet A.Ş. Genel Müd. Yard. Orhan ACAR ve Osmangazi Mesleki ve Anadolu Ticaret Lisesi Müdürü İsmail Seçkin ÜSTÜN ziyarette bulundu. Türkiye’deki başarılı 69 projeden biri ve Aydın ilinde başarıya ulaşan tek proje olup, bu proje sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikte mesleki eğitiminden geçmiş devamlı bir iş gücü kaynağı yaratmayı öngörmektedir. Projenin hedef aldığı sektör, çağrı merkezi operatörlüğü sektörüdür ve sektör, engellilerin, bayanların ve evde çalışmak isteyenler gibi toplumun dezavantajlı kesimlerinin istihdamına uygun bir sektördür.

Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi TERZİ, bu amaçla İş Kurumu’na kayıtlı engelli işsiz vatandaşlarımız ve iş arayan vatandaşlarımız için bunu fırsata dönüştürmekte Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak projeye destek olacağını belirtti.

Kaynak : http://www.akgorus.com/haber/aydin-calisma-ve-is-kurumu-cagri-merkezi-operatorlugu-modellerinin-gelistirilmesi-projesine-katki-sagliyor/11271/

<Önceki


Bu Yayın Avrupa Birliği'nin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Osmangazi Mesleki ve
Teknik Anadolu Lisesi Sorumludur.Bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Bu sitedeki tüm kaynaklar izin alınmaksızın kullanılabilir.